Dílenský nábytek a šatní skříně

Tak jako je nářadí nezbytným partnerem každého řemeslníka je i úschova a pracovní místo neméně důležité. Dílenský nábytek je žádán do výrobních prostor, montážních a balících dílen, servisů a všude tam, kde je zapotřebí odolnost a stabilita. Dílenský nábytek je obecně konstruován tak, aby zajišťoval ochranu jak produktům a nástrojům, tak ji vysokou míru bezpečí pro osoby, které se každý den v prostoru dílny nacházejí. Vhodný dílenský nábytek předchází riziku úrazu pracovníků.

Kombinace kovu a dřeva nabízí praktickou alternativu pro vybavení kancelářských nebo dílenských provozů. Svou bezpečností, praktičností a dlouhou životností kovový nábytek výborně obstojí i v náročných provozních podmínkách. Kovový nábytek není náročný na údržbu a vyniká vysokou kvalitou dílenského zpracování. Ve většině případů je nábytek vyroben z ocelového plechu, který je upraven práškovými epoxy-polyesterovými barvami a v případě pracovních stolů doplněn dřevěnou pracovní plochou z tvrdého masivu. Součástí naší nabídky jsou i montážní vozíky a kontejnery pro servisní střediska.

A nejen prací je člověk živ a protože šaty dělají člověka, zaslouží si důstojnou úschovu v dílenských šatnách, tak i ve sportovních centrech, bazénech nebo školách. Uplatnění tohoto typu kovového nábytku je skutečně rozmanité. Skříně jsou vyrobeny z kovového plechu ve svařovaném nebo montovaném provedení. V horní i spodní části dveří jsou praktické větrací otvory. Bezpečí pak zaručují cylindrické zámky osazené ve dveřích.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva