Využijte výhody registrovaného uživatele:

Registrací na e-shopu si zjednodušíte objednávkový proces a získáte přístup k individuálním slevám, které znáte již z naší prodejny. Po přihlášení na eshop se vám tedy ukáží přímo vaše dohodnuté ceny a můžete nakupovat za stejně výhodných podmínek jako na prodejně či našich obchodních zástupců.

Uplatňování slev:

Tato sleva se uplatní tam, kde není plošně nastavena jiná větší akční sleva. Po přihlášení uvidíte zde ceny s Vaší individuální slevou. Na zboží označení AKCE se sleva nevztahuje. Získáte také možnost nastavit si oblíbené zboží. Zákazníci s přidělelým obchodním zástupcem a schválenou platbou na fakturu mohou tyto výhody využít. Nabídnou se jim v objednávce  způsob dopravy - závoz obchodním zástupcem a způsob platby - převodem se splatností. Registraci vám emailem potvrdíme a slevy nastavíme nejpozději druhý pracovní den. Vyčkejte prosím na toto potvrzení.

Zasílání e-mailových newsletterů (novinky, akce a slevy) = obchodních sdělení:

Registrační formulář:

Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí zákonem č. 110/2019 Sb., Zákon o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a ostatními právními předpisy platnými na území ČR, zejména NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).